Godalkanje

Godalkanje je namenjeno godalni igri, pri čemer je poudarek na slednji, torej igri. Dopolnjuje in nadgrajuje znanje, pridobljeno v glasbeni šoli ali s samoizobrazbo.

Ustanovitelj Bojan Cvetrežnik in strokovna mentorica Barja Drnovšek bosta otroke popeljala v svet do različnih glasbenih zvrsti in načinov učenja glasbe, ki niso nujno povezani z notnim črtovjem.

Zahtevana stopnja predznanja:

• Suvereno izvajanje repertoarja za 2. razred nižje glasbene šole.

Ugodnosti:

• Organizator bo omogočil tudi pedagoško varstvo mladoletnih udeležencev.
  • Ugodnejše bivanje je omogočeno za otroke in odrasle v Hotelu Špica Laško.  Ob rezervaciji na tel. št. 031 449 968 je obvezna navedba kode: GODALKANJE. Pedagoško varstvo bo organizirano samo za ponudbo v Hotelu Špica Laško.
  • Prehrana z 10% popustom bo omogočena v Hotelu Špica Laško.
  • 50% popust za vsakega sorojenca.
  • Na voljo je štipendija za v višini 100€.
    • Prošnje za dodelitev štipendije morajo biti oddane do 30.4.2021 na kud.romanika.lasko@gmail.com. Izbrani prejemniki bodo o dodelitvi obveščeni do 15.5.2021.

Zaradi polne zasedenosti ne sprejemamo več prijav za Godalkanje!