Poletna šola

sodobiDodaj naslov

Poletna šola je namenjena aktivnim in pasivnim udeležencem, učencem, dijakom, študentom in pedagogom violine, viole, harmonike, klarineta in komorne igre. Vsak aktivni udeleženec bo imel 4 individualne pedagoške ure. Udeleženci seminarja za violino in violo bodo imeli tudi vaje s korepeticijami. Ob zaključku je predviden nastop vseh udeležencev. Pedagogom, ki bi želeli poglobiti svoje metodično znanje, je na voljo (brezplačna) pasivna udeležba na vseh lekcijah mojstrskega tečaja prof. Balžalorskega in prof. Fistra.

54321

5 dni/days, 4 lekcije/lessons, 3 korepeticije/piano acc., 2 mentorja/mentors, 1 nastop/performance

• violina/viola: Helfried Fister
  • harmonika: Dejan Kušer

Korepeticije:

Udeleženci naj ob prijavi obvezno pošljejo note za klavirsko spremljavo v pdf. obliki na elektronsko pošto kud.romanika.lasko@gmail.com.

• korepetitor: Teja Štremfelj

Cilji:

• poprava tehnike leve in desne roke pri godalih,
  • tehnika igranja  različnih zvrsti glasbe; klasične, Jazz in slovensko narodno zabavno glasbe, pri klarinetu,
  • spoznavanje bas, električne, akustične in klasične kitare, po želji tudi  mandoline in irskega banja,
  • razvijanje občutka za ritem, vadba posluha in vključevanja v različne zasedbe,
  • stilna interpretacija in izvedba v solistični literaturi skladb, sonat in koncertov,
  • priprava pred nastopi.

Ugodnosti:

• Ugodnejša prehrana (tudi letos nam nudijo 10 % popust) bo omogočena v Hotelu Špica Laško. Preverite posebno ponudbo v povezavi.
  • Ugodnejše bivanje
    • Zdravilišče Laško **** , rezervacija na +386 3 423 2100 ali mail info@thermana.si, obvezna navedba skupine: GODALKANJE
    • Hotel Špica***, tel. +386 3 734 20 50, anze.siljan@hotelspica.com

Prijavite se lahko z elektronsko prijavnico.

Poletna šola je namenjena aktivnim in pasivnim udeležencem, učencem, dijakom, študentom in pedagogom violine, viole, harmonike, klarineta in komorne igre. Vsak aktivni udeleženec bo imel 4 individualne pedagoške ure. Udeleženci seminarja za violino in violo bodo imeli tudi vaje s korepeticijami. Ob zaključku je predviden nastop vseh udeležencev. Pedagogom, ki bi želeli poglobiti svoje metodično znanje, je na voljo (brezplačna) pasivna udeležba na vseh lekcijah mojstrskega tečaja prof. Balžalorskega in prof. Fistra.

54321

5 dni/days 4 lekcije/lessons 3 korepeticije/piano acc. 2 mentorja/mentors 1 nastop/performance

• violina/viola: Helfried Fister
  • harmonika: Dejan Kušer

Korepeticije:

Udeleženci naj ob prijavi obvezno pošljejo note za klavirsko spremljavo v pdf. obliki na elektronsko pošto kud.romanika.lasko@gmail.com.

• korepetitor: Teja Štremfelj

Cilji:

• poprava tehnike leve in desne roke pri godalih,
  • priprava pred nastopi.

Ugodnosti:

• Ugodnejša prehrana (tudi letos nam nudijo 10 % popust) bo omogočena v Hotelu Špica Laško. Preverite posebno ponudbo v povezavi.
  • Ugodnejše bivanje
    • Hotel Špica***, tel. +386 3 734 20 50, anze.siljan@hotelspica.com

Prijavite se lahko z elektronsko prijavnico.