Festival Romanica Antiqua Laško 2022

13. Festival Romanica Antiqua s poletno šolo, Godalkanjem in seminarjem za glasbeno informatiko, 4.7. – 8.7.2022

Zaključila se je 13. izvedba festivala, poletne šole s tečajem violine, viole, akordeona, Godalkanja z goslarsko delavnico in koncerti med 4.7.in 8. 7. 2022 v prostorih Glasbene šole Laško-Radeče v Laškem ter v cerkvi sv. Mihaela na Šmehelu nad Laškim.

13. Festival Romanica Antiqua, summer school, Strings&Streets and seminar for music informatics, 4.7. – 8.7.2022

the 13th edition of the festival, summer school with violin, viola, accordion, violin, violin workshop and concerts between July 4 and July 8, 2022 in the Laško-Radeče Music School in Laško and in the church of St. Mihaela on Šmehel above Laško.

mentorji / mentors

Godalkanje

Primerno za vse godalce od 2. – 4. razreda glasbene šole.

Zahtevana stopnja predznanja: repertoar za 2. razred nižje glasbene šole, intonančno suvereno izvajanje vseh prijemov v 1. legi.

Ta vnos je bil objavljen v Nekategorizirano. Zaznamek za trajno povezavo.

3 Responses to Festival Romanica Antiqua Laško 2022

1. Kristian Kolman says:

Poletna šola bo potekala v prostorih Glasbene šole Laško-Radeče v Laškem. Poskrbljeno bo tudi za prostore za vadbo. Urnik bodo mentorji predstavili prvi dan, v petek, 25.6. s pričetkom ob 9.00, ko je predviden zbor vseh udeležencev v atriju Glasbene šole Laško-Radeče v Laškem.

2. Tadej Čepin says:

Ali je za seminar violine še kaj prostora?